DEX-LEX

profesjonalna opieka w trudnych sytuacjach

image01

SZACUNEK

powstaliśmy i działamy dla ludzi

image01

BEZPIECZEŃSTWO

istniejemy dla naszych klientów

image01

PROFESIONALIZM

kancelaria radców prawnych

image01

WIARYGODNOŚĆ

uczciwość przy świadczeniu usług

image01
PROFESJONALNA OPIEKA W TRUDNYCH SYTUACJACH

Praca w DEX-LEX

Jeżeli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, otwartą na ludzi, chcącą nieść pomoc innym , dołącz do zespołu przedstawicieli regionalnych odpowiedzialnych za kontakt z klientami w terenie. Praca z doświadczonymi menedżerami oraz profesjonalnie przygotowany program szkoleniowy zapewnią Ci wsparcie na początku Twojej kariery oraz wszelkie elementy niezbędne do rozwoju zawodowego.

Zaproszenie do współpracy kierujemy do osób pragnących rozpocząć karierę Doradcy firmy odszkodowawczej, osób posiadających doświadczenie w pracy z klientami, sprzedażą bezpośrednią, doradztwie, które pragną rozszerzyć zakres swoich usług lub podjąć nową działalność.

Imię / nazwisko (*)

Miejsce zamieszkania (*)

Województwo (*)

Email (*)

Telefon (*)

Skąd dowiedzieliście się Państwo o Dexlex? (*)

Doświadczenia zawodowe (*)

Dołącz swoje CV (*)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych powyżej przez ... w celach marketingowych i statystycznych. Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Kod z obrazka (*)


Kliknij w obrazek, jeśli chcesz zmienić treść